Kurumsal

KALİTE VE ÇALIŞMA ANLAYIŞIMIZ
SİSTEM TEL ÖRGÜ olarak bizler titiz ve duyarlı bir ekip çalışması ile başarılı işlere imza attığımıza inanıyor ve işimizin tüm inceliklerini müşteri memnuniyetini baz alarak yaptığımız çalışmalarımızda BOLU PANEL ÇİT, BOLU TEL ÖRGÜ ve diğer çevre düzenleme sistemleri şeklinde gruplandırabiliriz.

BOLU’DA PANEL ÇİT, BOLU’DA TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİNİN toptan ve perakende satışını ve montajını gerçekleştiren firmamız Bolu ilimizin engebesine dayanıklı Boru Direk, Galvaniz Direk, Jiletli tel, Dikenli Tel gibi hizmetlerde kaliteli malzeme ile temiz işçiliği birleştirerek ucuz maliyeti ortaya çıkarmayı prensip haline getirmeyi başarmıştır. İşletmemiz güçlü teknik kadrosu ile Bolu’da PANEL ÇİT ve TEL ÖRGÜ sistemlerinde ilkeli hizmeti özverili iş temposu ile harmanlayarak kendine özgü güvenilir sağlam kompozisyonlar hazırlayıp müşteriye sunmaktadır. Güzide Bolu ilimiz ve tüm Marmara Bölge’sinde yeni ve modern makinalarla imal edilen Panel çit – Tel örgü; düşük maliyetli ve kolay düzenlenebilir bir yapıya sahip olmasından dolayı güvenlik sistemlerinin vazgeçilmez ürünüdür. Bolu’da Panel Çit ve Tel Örgü Sistemlerini binalardan işyerlerine okullardan otoyol kenarlarına site güvenliğini sağlamadan, spor tesislerine ve fabrika çevrelerine kadar birçok alanda kullanmaktayız. Bolu’da Panel Çit ve Tel Örgü Sistemlerinde işlev ve isteğe bağlı olarak birçok çeşidimiz bulunmaktadır. Panel Çit ve Tel Örgü Sistemlerimizi sadece Bolu’da üretmek ve dizayn etmeyi değil tüm Marmara Karadeniz ve hatta tüm Türkiye’ye ulaştırmayı hedefimize yerleştirmiş bulunan firmamız PANEL Çit ve TEL ÖRGÜ Sistemleri adına hayvan barınakları için tel örgü, akaryakıt istasyonları için tel örgü, tarlalar için tel örgü, park ve bahçeler için tel örgü olmak üzere bir çok alanda hizmet sunmaktadır.

Bolu’da Panel Çit, Bolu’da Tel Örgü dendiğinde aklınızda yer edinebilmemiz için tüm uzman kadromuzla tel ve tel sistemlerimizde üstün kaliteyi ucuza mal etmeyi misyonu belirlemiş olan firmamız müşteri memnuniyetini zirvede yaşatmayı daima gerçekleştirmek arzusunda olacaktır. İşimize duyduğumuz saygı, kalitemize ve emeğimize güvenimiz Panel Çit ve Tel Örgü Sistemlerinde bizi iddialı kılan en önemli detaydır.